BTB Beşiktaş Tercüme Profesyonel Dil Hizmetleri
Slide background Global İletişim
İçin Buradayız
Profesyonel Dil Hizmetleri Hizmetlerimize Göz Atın
Bizi
Tanıyın

BTB Çeviri Hizmetleri 41 yıldır kırkı aşkın lisanda hizmet vermektedir. Firmamız yüksek kalitede hizmet sunmak için profesyonel ekibiyle ve nitelikli dil uzmanları ile çalışır. Firmamızın hizmet anlayışı, müşterilerinin talep ettiği formata ve teslim süresine sadık kalmak ve kusursuz tercüme kalitesini sağlamak prensipleri üzerine kurulmuştur.

Ticari anlaşma, distribütörlük sözleşmeleri, dünya bankası, tip sözleşmesi, ortak girişim anlaşmaları, acentelik ve temsilcilik anlaşmaları vb. yüksek seviyede hukuki bağlayıcılığı olan işlerinizi riske etmeyin. Yanlış bir çeviri sizi muhatabınız ve yasalar önünde çok zor durumda bırakabilir. Bizler uluslararası hukuk ve ticaret hukuku konusunda eğitim görmüş uzmanlarımızla ve yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Firmamız Türkiye'nin önde gelen Hukuk Büroları, Holding ve şirketlerin yanı sıra, yurt dışında faaliyet gösteren sektörümüz ile ilgili firma ve iş adamlarının çalışmalarına da büyük katkılar sağlamaktadır. Yurt dışında şirket, temsilcilik veya şube açılışı için gerekli belgelerin çevirisi dışında, noter, valilik ve ilgili ülkenin konsolosluğu tarafından onay prosedürünü takip etme ve tamamlama konusunda önemli bir tecrübeye sahiptir...

Bizi Tanıyın