236 6 236
Hafta içi: 08:00-18:00

BTB Çeviri Hizmetleri 41 yıldır kırkı aşkın lisanda hizmet vermektedir. Firmamız yüksek kalitede hizmet sunmak için profesyonel ekibiyle ve nitelikli dil uzmanları ile çalışır. Firmamızın hizmet anlayışı, müşterilerinin talep ettiği formata ve teslim süresine sadık kalmak ve kusursuz tercüme kalitesini sağlamak prensipleri üzerine kurulmuştur.

Ticari anlaşma, distribütörlük sözleşmeleri, dünya bankası, tip sözleşmesi, ortak girişim anlaşmaları, acentelik ve temsilcilik anlaşmaları vb. yüksek seviyede hukuki bağlayıcılığı olan işlerinizi riske etmeyin. Yanlış bir çeviri sizi muhatabınız ve yasalar önünde çok zor durumda bırakabilir. Bizler uluslararası hukuk ve ticaret hukuku konusunda eğitim görmüş uzmanlarımızla ve yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Firmamız Türkiye'nin önde gelen Hukuk Büroları, Holding ve şirketlerin yanı sıra, yurt dışında faaliyet gösteren sektörümüz ile ilgili firma ve iş adamlarının çalışmalarına da büyük katkılar sağlamaktadır. Yurt dışında şirket, temsilcilik veya şube açılışı için gerekli belgelerin çevirisi dışında, noter, valilik ve ilgili ülkenin konsolosluğu tarafından onay prosedürünü takip etme ve tamamlama konusunda önemli bir tecrübeye sahiptir. Ülkemizin önde gelen şirketlerin yurt dışında kazandıkları ve başarı ile tamamladıkları ihaleler, Dünyada Türkiye'ye olan saygı ve güvenin artmasını sağlamakta, Türkiye'nin Avrupa ailesinin bir üyesi olduğunu kanıtlamaktadır. Firmamız yıllardır bu şirketlerin ihale dokümantasyon ve yazışmalarını yabancı dillere çevirerek, daima bu başarılara katkıda bulunmaktadır.

Çeviri için gerekli olan bütün kalite belgelerine (ISO 9001:2008 ve EN 15038) sahip olmakla birlikte dünyadaki (Amerika, Avrupa ve Uluslararası) denetim gerektiren sayılı çeviri şirketi derneklerinin üyeliklerine sahibiz. Türkiye'de bu üyeliklere sahip olan nadir çeviri ofislerinden biri olmamız, kaliteyi her zaman ön planda tuttuğumuzun göstergesidir.

VİZYONUMUZ

Ülkemizin uluslararası arenada artmakta olan adımlarını sistemli ve doğru bir biçimde yansıtabilmek amacıyla eğitimli, çağdaş bir kadro ve güncel donanım, teknolojik birikim ve gelişmiş teknik temele dayalı sağlam bir altyapıya sahip bir firmayız. Güveninizi kazanmak, ortağınız gibi işimizi benimsemek, kusursuz kalite ve hizmet anlayışıyla çalışmak, ilişkilerimizi işin süresiyle kısıtlamamak, sırrınızı sırrımız kabul etmek, memnun müşteri portföyünü esas almak, konularında uzman tercümanlarımızla çalışmalarımızı titizlikle sürdürmek bizim temel ilkelerimizdir.

MİSYONUMUZ

İş dünyasında zamanın bir adım önünde yer almanın avantajlarının bilincindeyiz; bu nedenle misyonumuzu en az sürede kusursuz hizmet vermek olarak belirledik. Firmamız bünyesindeki tüm çalışanlar genel kalite hedeflerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini esas almışlardır. Müşterilerimize, gereksiz harcamalarını en aza indirgemek, faaliyet üretkenliklerini arttırmak, artan kalite ve azalan maliyetler aracılığı ile rekabet güçlerini arttırmak ve hedeflerine odaklanmalarında kurum olarak vereceğimiz çeviri ve dil hizmetleri ile katkıda bulunmaktır.

BTB Çeviri Hizmetleri
Barbaros Bulvarı No:5 Beşiktaş / İstanbul
T 0212.236 62 36 F 0212.260 61 41
E info@btbtercume.com